ПРО МЕНЕ

Масажист - це суміш вантажника і піаніста.
Ще мені щастило з учителями.
Народився в Казахстані, навчався всюди де міг. Працював в Європі, країнах СНД, в Криму. З березня 2014 "рідною базою" став прикарпатський курорт Моршин. З грудня 2019 періодично працюю в карпатському Буковелі. За запрошеннями клієнтів і партнерів їжджу в різні міста України на "гастролі". У 2018 став фіналістом національного чемпіонату - увійшов до першої двадцятки масажистів країни. Отримав нагороди "Унікальна методика" за масаж "Гойда-гойда" і "Майстер східних технік" за тайський масаж на чемпіонатах Західної України 2017 і 2018 роках, 1 місце в змаганнях "Кубок Східниці 2019".

Масаж у Марата, масаж в Моршині
Масаж у Марата, Моршин
Масажист Марат, Моршин

Практикую європейські та азіатські види масажу, в тому числі тайський, власний авторський масаж стрічками, який українською називаю "Гойда-гойда"; косметичні процедури;  розробив веселу дитячу процедуру "Гра в лисичку". Продовжую вивчати вісцеральний масаж (масаж внутрішніх органів) та багато іншого.
Звісно, найкраща реклама масажиста - це відгуки клієнтів. Прочитайте їх тут. І подивіться моє інтерв'ю київському телебаченню.

Масаж у Марата, масаж в Моршині
 
Масаж у Марата, масаж в Моршині
Кубок Східниці 2019 - 1 місце, массажист Марат Муканов

Про мене кіно складали!

Одного разу я мало не став героєм комедійного телесеріалу!
Влітку 2015 цей ролик-презентація всерйоз розглядався одним з українських телеканалів як сценарна ідея. На фотографіях не я, а мій земляк, актор з Казахстану. Сценарій складала українська письменниця Валентина Бригеда.