МАСАЖНІ

ПОСЛУГИ

В БУКОВЕЛІ

Тисніть на фото: відкриються описи і ціни. Увага! - ціни від готелю Girski Delux (Буковель), замовляйте масаж на рецепції: 099 305 9911. Дивіться відео в розділі "Відео". А в розділі "Інші послуги" описані інші послуги!

Класичний масаж
Класичний масаж

Загальний масаж - 1200 грн/70 хв. Спина, ноги, "шорти" - 600 грн/35 хв. Комірцева зона - 400/ 20. В рамках класичного європейського масажу можна зробити активний лімфодренаж або просто "відпочити" людину, зробити акцент на боротьбі з целюлітом або остеохандрозом і т.д. І найголовніше. Проробляю глибоко, детально, без болю і синців. Мій рівень масажу - п'ятизірковий готель.

press to zoom
Тайський масаж
Тайський масаж

Класичний комплекс до 2,5 годин, 2400 грн. Приз чемпіонату Західної України з масажу (Львів, 2018) Все як в Таїланді: на м'якій підлозі, в легкому одязі з довгими рукавами і штанинами. Безліч точкових впливів, скруток і розтяжок. У фіналі повітряна легкість. Див. мій короткий ролик в розділі "Відео".

press to zoom
Масаж органів живота
Масаж органів живота

600 грн/30 хв. Масаж живота (т.з. старослов'янський) знімає запалення внутрішніх органів, застій жовчі і лімфи. Вплив на весь організм!

press to zoom
Масаж стоп
Масаж стоп

600 грн/30 хв. Стопи - наш зв'язок із Землею і її енергією. На стопі є представництва всіх частин тіла і внутрішніх органів, тому масаж стоп впливає на весь організм. Найбільш помітний ефект - знімається втома. Взагалі стає більше сил, легше рухатися, засипати, боротися із застудами. Масаж стоп легко поєднується з іншими масажами, їх можна об'єднувати.

press to zoom
Гойда-гойда: масаж стрічками
Гойда-гойда: масаж стрічками

1000 грн/до 40 хв. Авторський масаж. Приз чемпіонату Західної України з масажу (2017). Кожна частина вашого тіла погойдується в руках масажиста, а потім на тканинних стрічках, як в гамаку. На м'якій підлозі або масажному столі. Практично 100% розслаблення м'язів, відчуття невагомості, дуже приємний відпочинок, а також реабілітація після травм. Див. відео в розділі "Відео".

press to zoom
Точковий масаж шиї
Точковий масаж шиї

600 грн/30 хв., 1-4 сеансів. Потужна лікувальна процедура: розслабляються дрібні м'язи в районі шиї, ключиць, під щелепою. Головний ефект - поліпшується кровопостачання голови (реагують очі, вуха, зуби). Рекомендується як доповнення до курсу класичн. масажу.

press to zoom
Пілінг тіла
Пілінг тіла

800 грн/35 хв. Гігієнічна процедура, щоб шкіра стала рівною як у немовлят, а пори дихали. Професійний скраб, душ, в фіналі в шкіру втирається оливкова або мигдальна олія, в спеку з м'ятою. Перед пілінгом рекомендується прогрітися в сауні.

press to zoom
Для дітей від 7 років
Для дітей від 7 років

400 грн/20 хвилин, у присутності дорослого. Підходить і абсолютно здоровим, і дітям з руховими обмеженнями. Легкий лімфодренаж, розминка м'язів і "гра в лисичку" - процедура на розслаблення суглобів. Миттєво знімається гіперактивність. Діти обожнюють цю гру, хочуть на масаж ще й ще. Якщо гра в "лисичку" освоєна, то "вчимося падати" або граємо в "дерево"!

press to zoom
Антицелюлітний масаж
Антицелюлітний масаж

800 грн/45 хв. Зона "шорти". Акцент на лімфодренаж та кровопостачання проблемних областей. Без синців! Курс від 10 сеансів.

press to zoom